Статті про Біоспорин

Метеоризм

Цей фантастичний термін, на жаль, не має ніякого відношення ні до космічних об’єктів, ані до спостережень за змінами погоди. І такі його прояви, як бурчання в животі та відходження газів, тим паче.

read more

Пробіотики в лікуванні кандидозного вульвовагініту

Кандидозний вульвовагініт – це інфекційне ураження слизової оболонки вульви і піхви, що викликається дріжджоподібними грибами роду Candida (звідси і назва). Кандидозний вульвовагініт вражає, як правило, жінок репродуктивного віку.

read more

Дисбактеріоз – проблема століття

Про те, що нормальна мікрофлора кишківника відіграє важливу, а іноді вирішальну роль в захисті організму людини від патогенних мікробів, впливу токсичних речовин, знають навіть ті з нас, хто лише зрідка читає популярну медичну літературу або дивиться передачі про здоров’я.

read more

Пробіотики в лікуванні закрепу

Закреп – це проблема, про яку не заведено говорити вголос і яка часом є предметом жартів і темою анекдотів. Але ця делікатна проблема, пов’язана з роботою кишківника, джерело фізичного і душевного дискомфорту. Практично кожен відчував цей тяжкий і неприємний стан на собі.

read more

Пробіотики в лікуванні діареї

Діарея – симптом, що може бути спричинений великою кількістю захворювань бактеріальної, вірусної, паразитарної та неінфекційної природи. За міжнародними даними, в індустріально розвинених країнах частота діареї становить 0,5-2 епізоди на людину в рік.

read more

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я